Metaleo to pasja, która rozwijana jest od lat, a także stale poszerzana wiedza pozwalająca nam formować metal w przepiękne kształty. Naszym celem jest przygotowywanie dla Państwa statuetek metalowych, w tym także na indywidualne zamówienie. Podczas prac stosujemy tylko najlepszej jakości materiały oraz sprzęt. Statuetki wykonujemy zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i korporacyjnych. Aktualnie pośród naszych klientów znajduje się wiele znanych marek, a nasze wyroby zdobią liczne domy, hotele, restauracje oraz siedziby firm.

Jesteśmy w stanie przygotować statuetki o dowolnej formie, na dowolne okazje – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując nasze kreacje do Państwa indywidualnych potrzeb. Łączymy niebanalne rozwiązania wykończeniowe, nowoczesne formy oraz materiały i jedynym ograniczeniem w ich formowaniu jest ludzka wyobraźnia. Wszystkie nasze wyroby są ręcznie produkowane, dlatego każdy jest tak unikatowy i niepowtarzalny

Wśród naszych zadowolonych klientów znajduje się wiele znanych i cenionych firm.

   

Posiadamy szeroką gamę produktów - od nagród wykonanych z najwyższej jakości materiałów, poprzez płaskorzeźby oraz miniaturki motocykli i aut dla kolekcjonerów i pasjonatów. Statuetki te stanowią ozdobę wielu wnętrz hoteli, restauracji, biur i domów. Nasze wyroby łączą w sobie klasyczne piękno i najlepszą technologi wykonania. Statuetki okolicznościowe, nagrody w konkursach oraz gadzety firmowe czy reklamowe stanowią ważną część naszej działalności, a każdy temat jest inspiracją do tworzenia nowych "unikatowych" rozwiązań i pomaga nam się rozwijać.

 

************

 

 

Grupa Glasso

Nasz strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x